V tomto svete je len jeden šéf - človek...

Autor: Peter Homza | 25.5.2013 o 13:20 | (upravené 25.5.2013 o 18:13) Karma článku: 12,95 | Prečítané:  3568x

Žijeme v dobe, kedy je pošliapaná ľudská dôstojnosť.  Dochádza ku kontrole nad spoločnosťou a snahou otupiť obyvateľstvo. V realite dokonale funguje “paretovo optimum” - 99% všetkého bohatstva sveta je v rukách 1% obyvateľstva. Pár desiatok ľudí sa snaží ovládnuť zvyšných takmer 7 miliárd ľudí a pomaly nám ujedajú z torty zvanej “sloboda”...

Sci-fi alebo realita ?

ZAPREDANÉ MÉDIÁ – komerčné televízie, tlač a internetové servery servírujú ľuďom relácie a články, ktoré ničia kultúru, názory a mentalitu celej spoločnosti, zvlášť mladým generáciám. Z prostitútok, asociálov, dementov a inej zberby vytvárajú relácie a “bavia tým národ”. Zo správ sa stala “šaškáreň” plná nehôd a instantnej politiky. Vedci a ľudia bojujúci za lepšiu spoločnosť, sú odstavení na poslednú koľaj. Naopak celebrity, speváci, tanečníci a moderátorky s “paštekovými tvárami" sú považovaní za ikony moderného a úspešného života.

O "vaše zdravie" sa zase radi postarajú SKORUMPOVANÉ FARMACEUTICKÉ SPOLOČNOSTI na čele s ich zástupcami – lekármi, ktorých poslaním nie je vás vyliečiť ale liečiť, a to čo najdlhšie ! Vakcinácia, predaj liekov vyvolávajúcih závislosť, často aj smrť tvoria obrovský biznis, z ktorého profitujú nadnárodné spoločnosti. Alternatívna medícina z “božej záhradky” je zatracovaná a alternatívni liečitelia sú považovaní za bláznov. Zdravé stravovanie už takmer nie je možné, pretože pôda plná herbicídov a pesticídov a GMO potraviny sú už všade. Starajú sa o to hlavne siete SUPERMARKETOV, ktoré poskytujú bežnému “homo supermarketus” širokú paletu tých "najkvalitnejších" výrobkov...

Prostredníctvom monotónnej práce založenej na zdieraní a poskytnutí almužny prispievajú ľudia do PREHNITÉHO PEŇAŽNÉHO SYSTÉMU – založeného na dlhu a vojne. Zatiaľ čo systémovej oblude splácaš dane (čoskoro aj za kyslík), odvody, splátky, všetky možné aj nemožné poplatky, tvoje peniaze putujú na súkromné účty. Žiadny dôchodok ťa možno nikdy nečaká. O myšlienkach ako “alternatívne meny” alebo “bartrový obchod” média neinofrmujú.

Slovíčko ako súkromie už neexistuje. SLEDOVANIE A MONITOROVANIE ĽUDÍ sa uskutočňuje prostredníctvom odpočúvania telefonátov, chatov, ale aj používaním preukazov, pasov, platobných kariet a sociálnych sietí. S monitorovacím projektom INDECT ako aj ČIPOVANÍM sa už začalo. Biznis s ťažbou nerastných surovín, požičiavanie za dlh, stavba vojenských základní a pod. výborne funguje v tých najchudobnejších dolinách sveta.

To všetko je pekne zabalené do STAGNUJÚCEJ POLITIKY plnej “bábok na šnúrkach” - ktoré ovbladajú nadnárodné korporácie. Svoje ciele a potreby si vynucujú prostredníctvom primitívnych zákov, na ktoré ako inak doplatia len tí najchudobnejší. Ako hlavný prostriedok sa k presadzovaniu svojich záujmov a v prípade nastolenia "demokracie" použijú OZBROJENÉ JEDNOTKY a ARMÁDA.

A tí, ktorí bažia po lepšej spoločnosti su označovaní ako "EXTRÉMISTI", "AKTIVISTI", "NACISTI", "TERORISTI"....

Čo k tomu dodať ?

Asi len toľko, že nesmieme zabudať na to, že na tomto svete je len jediný šéf, a tým je sám ČLOVEK. Ten môže nechať vyhodiť kohokoľvek z politiky, nechať skrachovať banku, alebo vystavať lepšiu spoločnosť. "Keď veľa malých ľudí na mnohých malých miestach urobí veľa malých skutkov, môžu zmeniť tvár sveta"... Ale k akejkoľvek zmene je potrebné, aby začali všetci uvažovať vo veľkom, nebáli sa odčleniť od stáda, naučili sa oddeliť informácie od dezinformácii...

PS: "Vždy som sa čudoval prečo s tým všetkým nikto nič neurobí. Neskôr som si uvedomil, že ja som ten niekto" (neznámy autor)

 

 


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko stál Plavčan, ešte len spoznáme

Človek s Plavčanovou históriou sa nikdy nemal stať ministrom.

DOMOV

Kauza Plavčan: O čo ide v najväčšom škandále leta?

Najdôležitejšie otázky a odpovede o kauze eurofondov.


Už ste čítali?